logo-Brno.pngSmlouvy o poskytnutí účelové neinvestiční dotace z rozpočtu města Brna pro rok 2020. 
a) Předmětem smlouvy je poskytnutí finanční dotace z rozpočtových prostředků města Brna za účelem úhrady neinvestičních výdajů spojených s celoroční přípravou a účastí v nejvyšší soutěži ČR vypisované příslušným sportovním svazem v seniorksé kategorii, s ohledem zejména na podporu výkonnostního růstu talentovaných brněnských mládežnických sportovů v seniorké kategorii. Jmenovitě na florbalové družstvo v seniorské kategii (Bulldogs Brno - muži). 
Výše poskytnuté dotace: 0,-Kč
 
b) Předmětem smlouvy je poskytnutí finanční dotace z rozpočtových prostředků města Brna za účelem úhrady nákladů na projekt Sportovní prázdniny Bulldogs Brno, jmenovitě: nájemné a ceny.
Výše poskytnuté dotace: 38 000,-Kč
 
c) Předmětem smlouvy je posytnutí finanční dotace z rozpočtových prostředků města Brna na projekt: Zabezpečení celoroční tréninkové činnosti a soutěží mládeže ve florbalu. 
Výše poskytnuté dotace: 1 245 000,-Kč
 
d) Předmětem smlouvy je posytnutí finanční dotace z rozpočtových prostředků města Brna na projekt: Zabezpečení celoroční tréninkové činnosti a soutěží talentované mládeže ve florbalu (hoši a dívky)
Výše poskytnuté dotace: 115 400,-Kč

e) Předmětem smlouvy je posytnutí finanční dotace z rozpočtových prostředků města Brna na projekt: Zabezpečení celoroční tréninkové činnosti a soutěží družstev mládež, vč. nejvyšší soutěže KB ligy juniorů. 1. ligy juniorek, dorostenců a dorostenek, dále družstva mužů A, mužů B a žen B ve florbalu.
Výše poskytnuté dotace: 445 000,-Kč

f) Předmětem smlouvy je poskytnutí finanční dotace z rozpočtových prostředků města Brna za účelem úhrady neinvestičních výdajů spojených s celoroční přípravou a účastí v nejvyšší mistrovské soutěži v ČR vypisované příslušným sportovním svazem v seniorské kategorii s ohledem zejména na podporu výkonnostního růstu talentovaných brněnských mládežnických sportovců v seniorské kategorii. Jmenovitě na florbalové družstvo v seniorské kategorii (Buldogs Brno - ženy) 

Výše poskytnuté dotace: 523 000,-Kčjmk-logo.png

 
Smlouvy o poskytnutí dotace z Jihomoravského kraje pro rok 2019
 


a) Předmětem této smlouvy je poskytnutí účelové neinvestiční finanční podpory z rozpočtu poskytovatele ve formě dotace IMG_1913.png
na realizaci projektu "Bulldogs Brno - modernizace hráčských lavic pro střídačky"

Výše poskytnuté dotace: 90 000,-Kč

b) Předmětem této smlouvy je poskytnutí účelové neinvestiční finanční podpory z rozpočtu poskytovatele ve formě dotace na projekt "Extraligové ženy Bulldogs Brno"
Výše poskytnuté dotace: 240 000,-Kč