Nedělní dvojzápas na SportPointu

V neděli 12.12.  nás čeká dvojzápas mužů a žen.
BULDOCI SE STŘETNOU S KUNRATICEMI
Buldoky čeká druhé letošní střetnutí s celkem z pražských Kunratic. Bulldogs budou jistě chtít odčinit prohru ze čtvrteční dohrávky v Chomutově, kde padli 6:5 po samostatných nájezdech. Díky zisku jednoho bodu na severu Čech se dotáhli v tabulce 1. ligy na vedoucí Ústí. Špička 1. ligy je nyní nesmírně vyrovnaná, Ústí, Bulldogs i Znojmo mají po 42 bodech, jen o bod méně mají Karlovy Vary. V této fázi soutěže je tedy každý bod nesmírně důležitý.

ŽENY PŘIVÍTAJÍ OLOMOUC
Extraliga je po reprezentační pauze zpět! Ženy se proti Olomouci budou snažit navázat na úspěšný minulý zápas, ve kterém porazily Kunratice 3:2 po prodloužení. S týmem Olomouce už se Buldočky letos jednou potkaly, vyrovnaný zápas nakonec díky gólu v závěru třetí třetiny vyhrála Olomouc.

Kompletní info najdete v programu k utkání.