Parádní premiéra juniorek na Vodové

Na Vodové juniorky získaly 6 bodů a střelecky byly velmi úspěšné!
V sobotu 12. listopadu nás čekaly dva domácí zápasy. V 9:30 jsme program 5. kola ligy juniorek zahájily zápasem proti FbC Aligators Pozořice. Do něj jsme vstoupily aktivně a již v 1. minutě vstřelila gól Stará s asistencí P. Bačové, která se po 6 zápasech opět vrátila na soupisku. V 5. minutě síťku pozořické brány rozvlnila Vlachová po nahrávce Pevné a v 8. minutě přišla přesilová hra, kterou jsme i přes velký tlak nezvládly využít. To samé se ale nedá říct o šancích ve 12. a 14. minutě, které proměnily P. Bačová a Stará a po velmi úspěšně první třetině byl tak stav 4:0. Začátek druhé části byl opět v naší režii, v 18. minutě Stará navyšovala náskok již na 5 gólů. Aligátorky se ale nevzdaly a ve 20. minutě vstřelily svoji první branku v utkání, na kterou dokázala po dvou minutách odpovědět Vlachová. Skóre se ještě do přestávky změnilo, soupeřky přidaly druhý gól a po druhé třetině, která byla z naší strany nevýrazná, jsme držely vedení 6:2. Poslední patnáctiminutovka zápasu pro nás nezačala vůbec dobře, protihráčky snížily ve 33. minutě na 6:3 a vytvářely si další šance. Time-out nás sice uklidnil, ale i tak dokázaly ve 41. minutě Aligátorky ještě zápas dramatizovat po chybě naší obrany. Za stavu 6:4 jsme ale začaly hrát jako v první třetině a tři rychlé góly (2x P. Bačová, Vlachová) dokázaly zničit veškerý odpor soupeřek. V prvním zápase jsme tak porazily FbC Aligators Pozořice 9:4.

itelligence Bulldogs Brno vs. FbC Aligators Pozořice 9:4

K druhému utkání jsme nastoupily po dlouhé pauze v 17:00 proti FBC Spartak Přerov a hned v prvních minutách jsme si vytvořily několik nebezpečných šancí. Mezi ně patřil i neproměněný nájezd Hroudné nebo přesilová hra, která následovala, ale ani v ní se nám nepodařilo skórovat. V 7. minutě se radovala většina ze 79 diváků, kteří si našli cestu na náš zápas, Vlachová po nahrávce P. Bačové otevřela skóre zápasu. Za čtyři minuty se role obrátily, Bačová střílela, Vlachová přihrávala a navýšila tak naše vedení na 2:0. Celá třetina se odehrála na naší útočné polovině a nutno říct, že Přerov držela i skvěle chytající Řeháková. V druhé části pokračoval náš tlak. R. Bačová sice nastřelila tyčku, ale skvělým důrazem si Vlachová vybojovala druhý gól v zápase. Ve 20. minutě sebral Přerov vyhozený míček na polovině a ještě snížil na 3:1. V 22. minutě završila hattrick Vlachová, opět po nahrávce P. Bačové. Po dvou minutách přibyl na výsledkové tabuli další gól, ten vstřelila Stará a naše převaha na hřišti se konečně začala projevovat i na skóre. Ve 31. minutě za záda přerovské gólmanky zapadl padáček vyslaný Starou po nahrávce Kubíčkové. Záplava střel pokračovala až do 38. Minut, poté byla Pohlodková vyloučena za hrubost. Tím jsme se ale nenechaly zaskočit a za nadšeného jásotu tribuny uzavřela v oslabení svůj hattrick Stará po krásné nahrávce P. Bačové. Jen o krátkou chvíli později se projevila psychická pohoda týmu a P. Bačová, tentokrát sama, stále ještě v oslabení prostřelila Řehákovou. To už bylo z naší gólové nadílky vše, další šance přišly, ale využít jsme je nezvládly. Z úspěšného dne si tak vezeme 6 bodů do tabulky a skvělý zážitek z atmosféry, kterou nám fanoušci vytvořili.

itelligence Bulldogs Brno vs. FBC Spartak Přerov 8:1