PROČ BULLDOGS?

Bulldogs Brno plně respektuje a zodpovídá za komplexní, přirozený a hlavně zdravý rozvoj mladého sportovce. Jako správný klub dbáme na to, aby každý člen naší smečky měl správné stravování a regeneraci, předcházel zranění, měl slušné vychováni a vystupování, a hlavně aby myslel na své vzdělání. O vše se starají licencovaní trenéří, kteří absolvují jak klubová, tak svazová školení.
Ve smečce je potřeba si pomáhat, a tak každý člen našeho klubu absolvuje zdravotní prohlídku se zátěžovým testem a má možnost zdarma navštívit spolupracující fyzioterapeutické centrum.

Speciální cvičení však nechybí ani na trénincích, kam docházejí specializovaní trenéři a fyzioterapeutky. V případě vzniklých zranění má klub k dispozici klubového lékaře.

Návštěvy ve školách a komunikace s učiteli je pro naše trenéry standardem. Vždy se snažíme najít řešení tak, aby hráč zvládal své úkoly a mohl se věnovat svému oblíbenému sportu.

Sledujeme moderní trendy ve výchově dětí a mládeže. Z toho důvodu jsme se zapojili do evropského projektu KidMove, kde spolupracujeme nejen z Masarykovou univerzitou, ale také s univerzitami a kluby z Finska, Holandska, Rakouska a Polska. 
 

CHCI SI FLORBAL VYZKOUŠET