aromatica-web-pic-(1).png

Buldoci spolupracují s českým výrobcem bylinných doplňků stravy a přírodní kosmetiky AROMATICA a Bebutter. Kromě doplňků stravy nabízí také léčivou kosmetiku pro sportovce.

Česká rodinná firma AROMATICA se věnuje výrobě přírodní kosmetiky a doplňků stravy podle tradičních receptur od roku 1992. Své produkty nazývají "tradiční českou medicínou", protože vychází ze starých receptur pana doktora Rukavičky a to vystihuje gró základní řady produktů firmy - tím jsou masti, kapky, sirupy a čaje. Ty jsou vyrobeny ze stejných surovin a za pomoci pokud možno  stejných "technologií", které při výrobě používala každá tehdejší mastičkářka. Postupem času do své nabídky přidali i emulgely pro sportovce nebo víceúčelové tinktury, které však stále vychází ze síly bylin a ověřených postupů.


 

Celou nabídku najdete na WWW.AROMATICA.CZ

 

Co přináší spolupráce pro členy klubu Bulldogs Brno

  • 15 % sleva pro individuální objednávky hráčů, realizační týmy a nejbližší fanoušky Buldoků

  • 30 % sleva pro hromadné objednávky 

 Více informací k oběma variantám najdete v členské sekci. 


Buldoci navázali kontakt 
s brněnskou společností již v minulém roce, kdy Aromatica poskytla klubu své produkty na vyzkoušení. Zájem vedení společnosti pomoci našim členům k lepším výkonům se spojil s pozitivní odezvu nejen na použití výrobků při florbalové zátěži, ale také při doplňkových či rekreačních aktivitách. 

Aromatica-pujcovna.png Aromatica-taska.png Aromatica-mentol.png