Juniorky z domácích zápasů bez bodu

Poslední žářijový víkend proběhly na hale SH SportPoint první domácí zápasy juniorek v této sezóně.
Jejich sobotním soupeřem byl tým Black Angels. Hned po osmi minutách od začátku 1. třetiny se Buldočky dostaly do vedení po střele V.Procházkové, které jim ale nevydrželo moc dlouho a skóre bylo po půl minutě srovnáno na 1:1. Na konci 1. třetiny už Buldočky prohrávaly 1:2. Ve 2. třetině padlo několik branek bohužel ve prospěch soupeře, kteří se dostali do vedení 1:5. Na začátku třetí části zvýšila hráčka V.Procházková skóre na 2:5. Zápas ale skončil vítězstvím pro tým Black Angels 2:8.

V neděli se buldočky utkaly s dalším pražským týmem FbŠ Bohemians. 1. třetinu holky silně odolávaly střelám od Bohemians a třetina nakonec skončila 0:0. Druhá část přinesla mnohem více střel a gólů, ale bohužel ne z naší strany. Ve třetí části se buldočkám konečně podařilo vstřelit branku a snížit tak skóre na 1:5 (N.Růžičková). Nadšení ale nevydrželo dlouho, protože se Bohemians podařilo dát ještě dalších 5 gólů a navýšit tak skóre na 1:10. Škoda všech našich promarněných šancí, juniorky si z tohoto hracího víkendu neodnáší ani jeden bod.