Malé finále: ženy si to rozdají s Panthers o play off

BRNO – Polovina této sezony je již téměř za námi. K tomu, aby se překlenula, musí naše ženy udělat poslední krok. Ten nejtěžší. Vybojují si poslední místo ve vyřazovací části?
Podle očekávání se boj o play off rozhodne až v posledním kole. Los nám poslal do cesty Panthers Praha, tedy tým, který má stejně jako Buldočky dvacet bodů. Zatímco se díky lepšímu skóre nachází na osmém místě, my jsme devátí. Úkol je tedy jasný: porazit dnešní soupeřky alespoň za dva body (tedy v prodloužení či na nájezdy). 

Týmu Rudolfa Škubala hraje do karet skutečnost, že jsme Panterky již jednou v této sezoně porazili (ke všemu právě po nájezdech 5:4). Kromě týmového výkonu bude stěžejní i forma sedmnáctigólové Michaely Žákové či šestnáctigólové Pavly Bačové. V brankovišti můžeme nejspíš očekávat Sabinu Dvořáčkovou, která vychytala týmu čtyři výhry, o jednu méně má na kontě Markéta Marková. 

Tak co, už vyrážíte do haly? Potřebujeme vás! Přijďte nás podpořit v našem snu zahrát si hned v premiérové sezoně v extralize i play off. 
Vaše Buldočky!

Bulldogs Brno – Panthers Praha
dnes od 16:00 | SH SportPoint Brno
 

PARTNEREM UTKÁNÍ JE SPOLEČNOST ŠENK OKNA