Buldoci proti Petrovicím úspěšní, Žižka zazářil hattrickem

Buldoci na domácím hřišti porazili Petrovice 7:4 a získali tak tři povinné body do tabulky. V utkání zářil zkušený Josef Žižka, který vstřelil tři ze sedmi brněnských gólů.

29.11.2021

Buldoci se o víkendu představili na Staré Vodove, kde vyzvali houževnatého soupeře z Petrovic. Ten se ujal rychlého vedení, když se po nacvičeném signálu prosadil Ochodek. Do konce první třetiny však dokázali Buldoci zvrátit zápas ve svůj prospěch. O vyrovnání se postaral Tomáš Pešek, na 2:1 upravoval z přesilovky přesnou střelou Josef Žižka. Po forčekingu Konečného zvyšoval na 3:1 Filip Sedmera a v poslední minutě při ponechané výhodě vstřelil svou druhou branku v zápase Žižka. Petrovice to však za stavu 4:1 nezabalily a druhá třetina byla jasně v jejich režii. Buldoky jasně přestřílely a zásluhou Kašpara, Horáka a Firdy byl stav po 40 minutách vyrovnaný 4:4. Ve třetí třetině naštěstí Bulldogs zabrali a Žižka svým třetím gólem v zápase vrátil Brňanům vedení. O chvíli později rozhodčí nařídili trestné střílení, které zkušeně proměnil kapitán Miroslav Kladivo. Skóre do finální podoby 7:4 pak upravil navrátilec do sestavy Adam Konečný. Buldoci porazili Petrovice 7:4.