Semifinále!!!

V 6. utkání získali Buldoci poslední potřebné vítězství k postupu do semifinále. Sérii vyhráli 4:2.

Brněnští florbalisté se ve včerejším utkání poprvé v sérii dostali do vedení 2:0. Míček soupeři příliš nepůjčovali a v klidu kontrolovali průběh zápasu.
Před koncem první třetiny snížil Martin Komenda vlastním gólem mezi nohy Filipa Kejíka.
Ve druhé třetině se toho příliš neudálo. Buldoci se nenechali vlastňákem rozhodit a přidali třetí branku.
Třetí třetina byla o poznání zajímavější. Pražanům s podařilo během krátké doby srovnat stav utkání na 3:3. Fanoušci na tribuně se chytali za hlavu. To však trvalo zhruba půlminutku. Jirka Koutný a za dvě minuty Vítek Hrubý opět vrátili domácím dvoubrankové vedení.
Bohemce pak nezbývalo nic jiného, než vyzkoušet hru v 6 hráčích. Kuba Mendrek a po něm David Coufal ještě rozvlnili síťku v brance hostí a upravují konečné skóre na 7:3. 5, 4, 3, 2, 1, BULLDOCI JSOU V SEMIFINÁLE!

Nyní  budou Buldoci čekat, jestli budou hrát s Boleslaví, nebo Tatranem. Fanoušci se již teď můžou těšit na skvělé florbalové okamžiky v semifinále play-off AutoCont extraligy.