Přestupová bomba! Petr Koláčný se vrací do Brna

Před přestupovou uzávěrkou, která připadá na 15. ledna, ulovili Buldoci velkou posilu – do Bulldogs se z Mladé Boleslavi na přestup vrací odchovanec klubu Petr Koláčný!
Jakub Hanák | 11.1.2024 | Muži A

Petr Koláčný působil v našem klubu od svých osmi let, tedy od roku 2008. Za Bulldogs nastupoval do konce sezony 2020/2021, poslední dvě sezony však pouze formou střídavých startů. S Mladou Boleslaví v roce 2022 vyhrál Livesport Superligu a v play off byl dokonce nejlepším střelcem svého týmu. Loňskou sezonu však pro zranění téměř celou vynechal. Po uzdravení však v nabitém kádru Mladé Boleslavi nedostával příliš mnoho prostoru na hřišti (průměrně odehrál za zápas pouze 7 minut a 23 vteřin), přesto ve 13 utkáních zaznamenal 9 bodů (8+1).
Koncem listopadu po dohodě mezi Bulldogs a Florbal MB byl Koláčný uvolněn na měsíční hostování do svého mateřského klubu, kde stihl za 5 utkání posbírat 6 bodů (4+2). Poté se vrátil zpět do středních Čech, nicméně sám hráč chtěl z osobních, životních i sportovních důvodů v Brně zůstat. Po korektním a rychlém jednání mezi oběma kluby došlo k dohodě a Petr Koláčný přestupuje zpět do klubu, který ho k vrcholovému florbalu přivedl.
23letý florbalový univerzál má ve sbírce kromě zlaté medaile z české Superligy také zlato z mistrovství světa juniorů. Nyní bude moct v dresu Bulldogs zabojovat o vítězství v 1. lize mužů. Buldoci tak rozšiřují již tak široký kádr (devět hráčů vstřelilo aspoň 10 branek, osm hráčů má přes bod na zápas). S Petrem připravujeme rozhovor.

Koláčný nastoupí již tuto neděli v derby proti Gullivers. Buďte u toho!