Páté vítězství v řadě

Buldoci v pondělí večer přivítali v hale Vodova pražský Tatran. Již 4 utkání zde střešovičtí florbalisté nevyhráli. Navíc se hrálo o důležité body do tabulky.

Větší chuť po vítězství ukázali hned na začátku utkání Buldoci. Domácím se podařilo během první třetiny odskočit na rozdíl dvou branek. Ve druhé třetině skóre ještě navýšili na průběžných 3:0.
Tatranu se povedlo jednou brankou ve druhé periodě snížit. Ve třetí třetině se dotáhli na rozdíl jediné branky. Konec zápasu musel být pro fanoušky oranžovočerných infarktový. V 18. minutě byl vyloučen Marek Fuchs, který bojoval až příliš. Tatranští svoji početní výhodu ještě zvýraznili odvoláním brankáře. V 6 hráčích se snažili dobývat branku Filipa Kuhna. Marně!
Vyrovnat se Tatranu nepodařilo a Buldoci tak mohli slavit cenné vítězství.

Pozápasový rozhovor s Jirkou Koutným

Poděkování patří fanouškům. Především pak žákům a vedení Střední školy stavebních řemesel Brno - Bosonohy. Kotelníci hnali svými hlasivkami za doprovodu bubeníka "Kaldy" Buldoky od úvodního buly až do závěrečné sirény.