Morava patří Buldokům

Ani jeden z týmů nechtěl udělat v televizním utkání chybu a tak do utkání vstoupily oba celky opatrně. Buldoci čtyřikrát prohrávali, své tažení ale dotáhli do vítězného konce.

Jako první se v první třetině prosadili Otrokovičtí, když využili přesilovou hru. Buldokům se podařilo vyrovnat až v půli zápasu. Panterům se podařilo navýšit skóre, avšak za pouhých 24 sekund se Brňané dostali do přečíslení a stav srovnali. Podobný scénář měla i třetí třetina.
Domácí se dostali do vedení, ale do minuty byl stav opět nerozhodný 3:3. Diváci hnali své hráče kupředu a jejich povzbuzování bylo vyslyšeno. Nad Buldoky se ke konci třetí třetiny začala stahovat mračna. Tři minuty před koncem si lodivod brněnského týmu, Jan Kadlec, vyžádal oddechový čas. Hráčům v černých dresech půlminutka pomohla. Pár vteřin po něm totiž srovnali stav na 4:4 a poté, v čase 59:15, rozhodl o vítězství Buldoků 4:5 Kuba Mendrek.