Druhý výjezd v sezoně. Muži se představí v Budějovicích

Třetí kolo 1. ligy mužů poslalo Buldoky na jih Čech, konkrétně do Českých Budějovic. Muži se zde střetnou s místními Štíry, zápas začíná v neděli v 15:00.
Jakub Hanák | 15.9.2023 | Muži A

Buldoci mají po úvodních dvou kolech na svém kontě čtyři body. První zápas sezony jim nevyšel podle představ, v Plzni ztratili vedení a padli 4:5 po prodloužení. Doma však porážku odčinili a v jihomoravském derby porazili Znojmo vysoko 8:3. Tým pod vedením Adama Konečného předvádí pohlednější a gólovější florbal, diváci se na zápasech Buldoků nudit rozhodně nebudou. Lídrem statistik je po dvou utkáních Adam Vágner s pěti body (4+1), který Znojmu vstřelil hattrick. Pět asistencí má Adam Zukal, který nahrál Vágnerovi na všechny jeho góly. Dobře se uvedla také posila z Blanska Lukáš Kučera, který se trefil třikrát, fanoušci mohli vidět ve hře také posily Mateje Galajdu, Jakuba Repku a Šimona Czerneka. Obě utkání úspěšně odchytal junior Martin Koudelka, s úspěšností zákroků přes 85 %.
Štíři na úvod sezony přivítali doma těžkého soupeře, loňského semifinalistu z Ústí. Na Severočechy však nestačili, prohráli 2:5. V rámci druhého kola se vydali do Plzně, kterou na jejím hřišti porazili těsně 4:3¸hvězdou utkání byl 39letý veterán v brankářské masce Josef Macek. Ve statistikách jinak nikdo nevyčnívá, tři hráči mají po dvou bodech, pět hráčů má po jednom bodu.

Loni musel zápas v Českých Budějovicích rozhodnout Michal Valachovič až v prodloužení. Jak to dopadne tentokrát? Sledujte přímý přenos na ceskyflorbal.tv nebo textový online a držte palce!