Druhá výhra v řadě

Buldoci o víkendu navázali na domácí výhru s Pardubicemi a z Lípy si odvezli plný počet bodů.
Dvě třetiny Buldoci tahali za kratší konec. Od začátku jen dotahovali jedno, či dvoubrankové manko na domácí. Na začátku třetí části se povedlo Brňanům srovnat průběžný stav na 3:3 a následně se dostat do vedení. Zřejmě rozhodující situací se stal neproměněný nájezd Českolipských necelé tři minuty před koncem utkání. V závěrečné hře bez brankáře pak Buldoci zpečetili stav na 3:5.

Během dvou zápasu se Buldoci posunuli na průběžné 10. místo. Nyní má A-tým týdenní reprezentační pauzu. Superliga se opět rozběhne 26.10. výjezdním utkání v Hodoníně, kde se Buldoci představí již potřetí. Na jih Moravy přijede lídr tabulky, pražská Sparta.
Následovat pak bude derby se Znojmem – 28.10. od 17:00 na MSH Vodova