Druhá adventní neděle na Vodové


Druhá adventní neděle a svátek sv. Mikuláše, k těmto dvěma významným pojmům si do kalendáře připište ještě jedno, domácí utkání Bulldogs Brno! Do haly ve Vodově ulici přijedou hráči Fbš Bohemians, kteří si zatím v relativním klidu zajišťují postup do play-off. Utkání se odehraje ve 17:00 a uvidíme pro jak velkou mikulášskou nadílku si zeleno-bílí přijedou.Dnes jsme si připravili rozhovor s Filipem Kuhnem.


Ahoj Filipe, jaký zápas sis v téhle sezóně zatím nejvíc užil a proč?
Ahoj, tak všechny zápasy jsou v něčem výjimečné, ale nejvíc jsem si užil zatím zapas s Tatranem! Hrálo se ve vysokém tempu, navíc nás přišlo podpořit hodně fanoušků, kteří vždy udělají výbornou atmosféru!

Obecně se říká že patříš za největšího siláka A - týmu, co na to říkáš?
Tak nevím co se obecně říká (smích), každopádně si tak nepřipadám! Určitě mě baví cvičení, ale bohužel kvůli nedostatku času nemůžu chodit do posilovny tak často jak bych chtěl.

Co patří mezi tvoje záliby mimo florbal? Jak si nejlíp vyčistíš hlavu?
Moc volného času nemám, protože florbalu a škole se věnuji většinu dne. Ale když je čas, tak si rád zajdu zahrát nějaký venkovní sport s kamarádama, nebo zacvičit do posilovny. Ale nejlépe si vyčistím hlavu, když se mužů jet projet na motorce!

Generálním partnerem utkání je autosalon Porsche Brno

vstupenka-porsche-15_16.PNG