Domácí zápas s Kladnem a konec!

BRNO – Poslední kolo mužů je tady. A s ním i zápas s Kanonýry Kladno. Přijďte muže podpořit do snad úplně posledního utkání základní části v 1. lize mužů.
 
Tým Davida Kyzlinka dělá vše pro to, aby v play-off dominoval a dostal se na úkor některého superligového týmu zpět tam, kam patří. Do Tipsport Superligy. K tomu ale potřebují naši borci i vaši podporu! Můžete jim ji vyjádřit už tuto sobotu, kdy je čeká poslední kolo základní části. A doufejme, že to bude nejen poslední kolo tohoto ročníku, ale i celkově!

O postupu Buldoků do play off je už dávno rozhodnuto, v minulém kole naši hráči bojovali o první místo, proti Karlovým Varům ale nakonec neuspěli, a tak i nadále zůstávají druzí.
 
Šestadvacáté kolo nabídne utkání s Kanonýry Kladno. I ti už mají vyřazovací část jistou, nyní bojují „pouze“ o pozici, ze které do play off půjdou. Aktuálně jsou čtvrtí, se stejným počtem bodů je ale hned pod nimi páté Ústí. A třetí tým má na Kladno s Ústím výhodu jediného bodu! Boj o tyto tři pozice tak bude ještě pěkně zajímavý.
 
Bulldogs Brno – Kanonýři Kladno
sobota 22. února od 18:00| SH SportPoint Brno

popup-senk.png