Čtvrtfinálová série 1:1

Buldoci v Praze urvali jedno vítězství. Obě vyrovnaná utkání musely rozhodovat prodloužení.

Buldoci museli v obou utkáních v pražské hale Děkanka dotahovat.

Do prvního utkánní vstoupil mnohem lépe soupeř. Buldoci však nesložili zbraně a dostali se do vedení 4:6. O dvoubrankový rozdíl však přišli během pár posledních minut.  Lépe naladěný soupeř pak využil své převahy a v prodloužení dokonal obrat.

Nedělní utkání začalo podobně. Buldoci opět tahali za kratší konec a dohnat dvougólové manko se jim povedlo až v třiapadesáté minutě zápasu. Ke konci utkání ještě museli brněnští florbalisté přečkat dvouminutové oslabení. Těžký úkol zvládli a dostali se tak psychicky nahoru.
Z prodloužení uběhlo 33 sekund a dvouminutový trest obdržela Bohemka. Co se na konci třetiny nepovedlo domácím, povedlo se hostům. Přesilovou hru využil Jirka Juhaňák a dokonal tak brněnský obrat.

Série se za stavu 1:1 stěhuje do Brna. Zde se oba týmy představí nejdříve v sobotu 14.3. od 20:00 na staré Vodove. V neděli pak v klasický čas na klasickém místě, tedy 17:00 nová Vodova.