Buldoci zůstávají v Superlize

Nejvyšší soutěž uhájili Brňané ve 4. utkání. Celou sérii s Havířovem vyhráli 3:1 na zápasy. 

Buldočí vítězství se nerodilo vůbec lehce. Až do poloviny utkání se se soupeřem přetahovali. V jednatřicáté minutě se pak dokázali odpoutat na rozdíl dvou branek, Další navýšení skóre přišlo o sedm minut později. I vstup do poslední části byl úspěšný. Po necelých dvou minách hry už to bylo 7:3. Havířovským se následně podařilo pouze korigovat skóre dvěma brankami. Buldoci naopak přidali dalších 5 branek. Poslední utkání sezóny tak ovládli jednoznačně 12:5.

Bulldogs Brno - Florbal PEGRES Havířov 12:5 (po třetinách: 2:2, 4:1, 6:2)

branky Bulldogs: 4. Petr Voltner, 20. Ondřej Kučera, 30. Jiří Juhaňák, 31. Luděk Ondráček, 31. David Sládeček, 38. Jiří Bauer, 42. Luděk Ondráček, 51. Josef Žižka, 52. Josef Žižka, 54. Luděk Ondráček, 58. Petr Koláčný, 60. Luděk Ondráček
branky Torpedo: 14. Matěj Černý, 20. Matěj Černý, 24. Erik Šochman, 50. Tomáš Vlach, 55. Richard Kraus
rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad
vyloučení: 1:2; využití: 1:1
diváků: 189
zásahy brankářů: Jan Mazánek 13 - Pavel Kotula 23
 
Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Dobře jsme vstoupili do zápasu a hráli jsme to co jsme si řekli v šatně před zápasem, poté přišel pokles koncentrace a díky tomu se Havířov dostal do zápasu. Po stažení na dvě pětky přišly naše rychlé góly a díky tomu jsme měli klid a zápas mohli dovést do vítězného konce.
 
Komentář trenéra hostů Filipa Kubíčka: Chtěl bych poděkovat Brnu za výbornou sérii, nám to otevřelo cestu kde musíme začít pracovat, chtěl bych poděkovat mým hráčům a realizačnímu týmu za celou sezonu. Chtěl bych také poděkovat našim fantastickým divákům, kteří nám pomáhali jak na domácích, tak venkovních zápasech. Ještě jednou velké díky všem.