Buldoci vydřeli výhru na nájezdy

Nádherné počasí přivítalo v neděli odpoledne Pardubické florbalisty na jihu Moravy a zřejmě je také dobře naladilo na utkání.
Pardubičtí Sokoli vlétli do utkání mnohem lépe. Na konci 4. minuty se dostali do vedení, která o necelé tři minuty ztratili zásluhou Hrubého.  Poté se hra přelévala ze strany na stranu, ale žádnému z týmů se nepodařilo skórovat.
Až v polovině utkání se to povedlo Pardubicím, které následně odskočily na průběžných 1:3.
Buldoci se vzchopili až ve třetí části. Po snížení Černocha na začátku třetiny si brněnští fanoušci museli počkat na vyrovnání až téměř do konce zápasu. V čase 59:56 se trefil kapitán Buldoků Jirka Juhaňák a poslal utkání do prodloužení. V něm se nerozhodlo a na řadu tak přišly nájezdy. V dovednostní soutěži ukázala trojice Koláčný, Jurševskis, Ondráček pevné nervy a šikovné ruce. V brance pak podržel Kuhn a Buldoci mohli slavit vítězství.