Buldoci utrpěli drtivou porážku

Buldoci v neděli po obědě odjeli na první venkovní utkání této sezóny. V podvečer je čekalo FbŠ Bohemians.
Hráči jakoby zůstali v autobusu někde na D1. V čase 8:13 první třetiny již Buldoci prohrávali 4:0 a po úvodní dvacetiminutovce na tabuli svítil stav 6:1 pro domácí.
Do druhého dějství vstoupili lépe brněnští florbalisté, jenž po minutě a půl snížili na 6:2. Našlápnuté hráče v černém ale zabrzdily dva dvouminutové tresty. Přesilovku 5 na 3 Klokani využili a vzápětí své vedení ještě dalšími dvěma brankami navýšili (9:2).
Do třetí třetiny Buldoci doslova vlétli. Během 4 minut nasázeli 3 branky a snížili na 9:5. Zelenobílé to ale nepoložilo, a stále si hlídali dostatečný náskok. Na konci zkoušeli trenéři Buldoků hru v šesti hráčích. Na potřebný počet branek to však nestačilo. Bohemians ještě v úplném závěru kosmeticky upravili skóre, když se dvakrát trefili do odkryté svatyně Buldoků.

FbŠ Bohemians - itelligence Bulldogs Brno 13:7 (po třetinách: 6:1, 3:1, 4:5)
branky Bohemians: 4. Antonín Palatínus, 6. Matyáš Krebner, 7. Pavel Čihák, 9. David Šimek, 16. Jakub Šárka, 20. Jakub Šárka, 26. David Šimek, 27. Vojtěch Zezulka, 39. Vojtěch Zezulka, 50. Patrik Kieler, 54. Jakub Šárka, 59. Matyáš Krebner, 60. Daniel Cabejšek
branky Bulldogs: 13. Jiří Juhaňák, 22. Václav Černoch, 41. Lukáš Mráz, 42. Václav Černoch, 45. Lukáš Mráz, 53. Artürs Jurševskis, 58. Artürs Jurševskis
rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl
vyloučení: 4:5; využití: 2:2