Buldoci si na ostravě smlsli

Buldokům bylo přes vánoce zřejmě odepřeno cukroví. S chutí hladového vlka se pustili do soupeře od samého začátku utkání. Nepolevili však, jako tomu bylo v předešlých utkáních, a odměnou jim byl doslova ranec branek.
Již ve třetí minutě se Buldoci dostali do vedení. To zanedlouho navýšili a v polovině první třetiny to bylo 3:0. Hostujícímu družstvu se podařilo pouze snížit, Buldoci však ještě přidali. Do šaten se šlo za příznivého stavu 5:1.

Začátek druhé třetiny byl ještě lepší, než v té první. Po 30 vteřinách – 6:1. Buldokům padlo za záda hostujícího brankáře snad opravdu všechno. Ostravští florbalisté se marně snažili dobývat brněnskou branku. Když už se jim to podařilo, Buldoci opláceli stejnou mincí a přidali ještě alespoň jeden zásah navrch. Po druhé třetině svítil na tabuli stav 11:4.

Poslední perioda začala vyloučením hostujícího hráče a následným potrestáním z Buldočí strany. O tři minuty později se situace opakovala. Ostravský hráč si odpykával trest a Buldoci neváhali – 13:4.
Poté na chvíli vynikali především brankář. Od 50. minuty ale začali zase padat branky. Konečnou podobu skóre dal Ostravský Lipový a uzavřel divoké utkání - 16:6

Na brankách se podílelo mnoho hráčů, Utkání se nejvíce povedlo Radku Krajcigrovi (5+1), který se vyšvihnul do čela tabulky střelců Superligy. Hráčem utkání byl zvolen Kuba Mendrek (4+0) a nejvíce přihrávek na gól si připsali Alda Jakůbek a David Coufal (shodně 0+4)

Statistiky, komentáře:
FOTOGALERIE

1. tř - 18:04 Dominik Eichner (Matěj Smeták),
2. tř - 25:18 Jakub Plíhal (Petr Trulík), 30:14 Dominik Eichner (Michal Dombrovský),
36:37 Petr Pastor
3. tř - 50:46 Petr Trulík, 59:12 Marek Lipový (Marek Klečka)