Buldoci rozhodli ve druhé třetině

Buldoci vyjeli na druhé utkání v tomto roce do Litvínova. Možná i dlouhá cesta zapříčinila pomalejší vstup brněnských florbalistů do utkání. O to větší nářez pak ale předvedli ve třetí třetině. K vidění byly hned 3 hattricky a čtyři hráči se dostali přes 3 kanadské body.  
Vstup do utkání byl ze strany Buldoků vlažnější. Brankové skóre otevřel v polovině úvodní části dvěma brankami Jirka Koutný. Litvínovští nepřestali bojovat a za to byli také odměněni. Nejdříve snížili na rozdíl jedné branky a poté se jim povedlo také srovnat. Do konce první třetiny si Buldoci vzali vedení zpět a do šaten se šlo za stavu 2:3.
 
Druhá třetina byla poznamenána vyloučeními na straně Litvínova. Hra v početní výhodě pomohla Buldokům zlomit Bivojům odpor a v podstatě vyhrát zápas. Buldoci využili všechny tři přesilové hry, které jim soupeř nabídnul a přidali k tomu ještě dvě trefy navrch. První hattrick v tomto utkání završil Jirka Koutný. A po prostřední části svítil na tabuli stav 2:8
 
Třetí třetina již byla plně v režii hostujících hráčů. Domácí se opět nevyvarovali řady vyloučení z čehož pramenili další šance pro Bulldogs. Hráči v oranžovočerných dresech nepřestávali a přidávali, jak se říká, co se do nich vešlo. Patnáctou brankou dotáhnul svůj hattrick Kuba Mendrek a hned po něm se s tříbrankovým přídělem ohlásil také Radek Krajcigr. Tečku za utkání udělal oslavenec Kuba Mendrek, který tak své narozeniny oslavil již osmým gólem ve dvou utkáních. Konečný stav 4:17  KOMENTÁŘE TRENÉRŮ                                                                                                            FOTOGALERIE
                                                                                                                                                                
NEJLEPSI-litvinov.pngJan Kadlec, Bulldogs: kromě 17-ti vstřelených branek, nás potěšil i výsledek minizápasu naší juniorské lajny. V hale panovala perfektní atmosféra hlavně ze strany litvínovské divize fanoušků hokejové Komety, kteří fandili celý zápas a na dálku zdravíme i naše fanoušky nejenom v Brně, ale i v okolí. Vítězství se zrodilo až během druhé a třetí třetiny, kdy jsme soupeře výrazně přehráli.
 
Petr Globočník, Litvínov: I když tomu konečné skóre neodpovídá, na soupeře jsme byli dobře takticky připraveni, zápas rozhodlo velké množství vyloučených hráčů na naší straně a také obrovské penzum osobních chyb.1. Jakub Mendrek (itelligence Bulldogs Brno) 6 (4 + 2)
2. Radek Krajcigr (itelligence Bulldogs Brno) 5 (3 + 2)
3. Jiří Bauer (itelligence Bulldogs Brno) 5 (2 + 3)
4. Jiří Koutný (itelligence Bulldogs Brno) 4 (3 + 1)
5. Petr Voltner (itelligence Bulldogs Brno) 3 (2 + 1)
6. David Coufal (itelligence Bulldogs Brno) 3 (1 + 2)
7. David Sládeček (itelligence Bulldogs Brno) 2 (1 + 1)
8. Václav Černoch (itelligence Bulldogs Brno) 2 (1 + 1)
9. Luděk Ondráček (itelligence Bulldogs Brno) 2 (0 + 2)
10. Jiří Pecháček (SK Bivoj Litvínov) 1 (1 + 0)
11. Michal Skuhrovec (SK Bivoj Litvínov) 1 (1 + 0)
12. Ondřej Hertl (SK Bivoj Litvínov) 1 (1 + 0)
13. Tomáš Skalitz (SK Bivoj Litvínov) 1 (1 + 0)
14. Daniel Hulič (SK Bivoj Litvínov) 1 (0 + 1)
15. Josef Žižka (itelligence Bulldogs Brno) 1 (0 + 1)
16. Viktor Hocelík (SK Bivoj Litvínov) 1 (0 + 1