Buldoci míří do čtvrtfinále

Podle očekávání se odehrál velmi tuhý boj. Soupeř z nižší soutěže nechtěl dát svoji kůži zadarmo a tak bylo k vidění vyrovnané utkání až do konce.
První třetinu ovládli Buldoci a vytvořili si náskok dvou branek. O ten však přišli v prostřední části. Hra se více otevřela a Hattrick měl mnohem více šancí. Dvě z nich také využil a srovnal. Ještě do konce prostřední části si ale Buldoci navýšili na 2:3.
Řada šancí končila na výborně chytajících brankářích na obou stranách i z tohoto důvodu bylo utkání napínavé až do 57. minuty. Právě v čase 56:11 zlomil soupeře Kuba Mendrek. Hattrick pak ještě zkoušel hru bez brankáře. Toho využil David Coufal v poslední minutě a pečetil skóre – 2:5

Pro Hattrick tak Pohár končí. Buldoci pokračují do čtvrtfinále společně s druhými Otrokovicemi.

Bulldogs čekají Vítkovice. Utkání se odehraje 3.12. od 20:00 na MSH Vodova