Buldoci jsou v semifinále

Po výhře 5. utkání na domácím hřišti přijeli Buldoci do Prahy dobře naladěni.
Dobrá nálada a zdravé sebevědomí bylo na hráčích Brna vidno od prvního hvizdu rozhodčích. První třetinou doslova propluli a dostali se po brance Jirky Koutného a dvou trefách Davida Coufala do vedení 3:0.
Jak se již v této sérii stalo zvykem, Bohemians ve druhé části zabrali. Hned na začátku snížili na rozdíl jediné branky po půli utkání z trestného střílení dorovnali na 3:3. Klasicky tak bylo o zábavu v posledním dějství postaráno. Díky dobré druhé třetině mohli mít Klokani psychicky navrch. Buldoci, hnáni kotlem čítajícím cca 40 fanoušků, se ovšem nepoložili. Naopak. Radek Krajcigr a po něm David Hauser poslali míček za záda Ponomareva. Zelenobílí se snažili dotahovat, vždy se jim povedlo pouze snížit na rozdíl jedné branky. Klíčovou část zápasu, powerplay, brněnští florbalisté zvládli a tak mohli slavit zasloužený postup.
Konečný stav zápasu 7:5

Nyní play-off čeká na poslední rozhodující utkání dvojice Tatran vs. Vítkovice. Poté se dozvíme s kým budou Buldoci v semifinálové sérii hrát.