Buldoci dokráčeli v prvním domácím zápase ke třem bodům

Dva hattricky a jedenáct branek viděli fanoušci, kteří si v neděli večer našli cestu na Sportpoint. 
Ondřej Smekal | 10.9.2023 | Muži A

Po nepříliš úspěšném startu do nového ročníku 1. ligy mužů prověřilo tým Adama Konečného Znojmo, které si oproti Buldokům na úvod tři body připsalo. Už po dvaceti vteřinách uvrhl domácí do početní nevýhody Lukáš Gregr. Buldoci se však prvnímu oslabení ubránili a začali přebírat zápas do svých rukou. Skóre otevřel Lukáš Kučera, který tak zapsal svou třetí ligovou branku za Bulldogs. Domácí šli sice zanedlouho do dalšího oslabení, ale ukázali, že i v něm se dá skórovat. Na 2:0 zvyšoval Lukáš Mráz a v tom samém oslabení přidal další úsměvy na tváře domácích fanoušků Michal Valachovič. První dvacetiminutovku gólově uzavřel po krásné kombinaci Adam Vágner.
Druhou třetinu začali Buldoci o něco pasivněji, čehož využil Petr Mašek, který v přesilovce snížil na 1:4. Naděje Znojma na vrácení se do zápasu zhatila silná tříminutová pasáž, během níž se trefil Miroslav Kladivo a dvakrát Adam Vágner, který tak zkompletoval hattrick. Do kabin šly oba týmy za stavu 7:1 pro domácí Buldoky.
Ve třetí třetině se už pouze dohrávalo. Buldoci nabídli soupeři další dvě přesilovky a soupeř za ně poděkoval dvěma góly. Oba vsítil Petr Mašek a stejně jako Vágner si připsal ze zápasu hattrick. I Buldoci měli k dispozici jednu početní výhodu, ale i přes velké množství šancí nedokázali překonat brankáře Pechuru, který v průběhu druhé třetiny vystřídal v bráně Lukáše Bauera. Domácí fanoušky naposledy rozradostnil po hezké individuální akci Michal Pešák, když kosmeticky upravil skóre na konečných 8:3. Buldoci si připsali první vítězství v letošní ligové sezóně, k čemuž pomohli i skvělí fanoušci.