Boj o Moravu – Otrokovice, tým čísla pět

Již tuto neděli se Buldoci postaví ve výjezdním zápase v Hodoníně týmu Otrokovic. Těm se v dosavadním průběhu sezóny daří plnit svůj předsezónní cíl na sto procent, směřují k lepšímu postavení, než v uplynulém roce a zároveň se tak přibližují zajištění účasti v play-off.
Na průběžné páté místo se Otrokovičtí dostali pomocí vyrovnané bilance pěti výher, pěti proher a jedné výhře v prodloužení. S číslem pět nekončíme, přestože Panteři patří mezi týmy s nejmenším počtem vstřelených branek, zdobí je zároveň i pevná obrana, v tabulce rozdílu mezi vstřelenými a obdrženými brankami se tak drží o jeden gól v kladných číslech, díky čemuž jsou v této statistice, jak jinak, pátým nejlepším týmem superligy.
 
Tým táhne svými body především bývalý brankář Pavel Jurčík. Přestože svého času pomáhal vynikajícími zákroky získávat body pro Buldoky i juniorskou reprezentaci, rozhodl se před rokem přesedlat z brány do útoku a že se jednalo o dobré rozhodnutí, prokazuje v probíhajícím ročníku již 17 kanadskými body. Druhou velkou a stabilní oporou je brankář Radovan Michajlovič, který si v průběhu své superligové kariéry udržuje vysoký standard a ani tento ročník není výjimkou. 
S přispěním dalších hráčů jako Petřík či Sovják se tak týmu ze zlínského kraje daří získávat potřebné body a do druhé poloviny sezóny vstupují s bilancí čtyř výher v posledních pěti zápasech.
 
Body však potřebují i Buldoci a proto věříme, že hodonínská půda bude našim hráčům přát a z tohoto jistě nelehkého zápasu dokážeme vyjít vítězně.
 
První vzájemný zápas v této sezóně:
3.kolo 28.9. Pan-Bulls    4:2
 
Víte že: I další ze statistik týmu Otrokovic vede bývalý hráč Bulldogs Brno, 8 trestných minut dělá z Matěje Kostky nejtrestanějšího hráče Panterů.  

tahejsnami-web-–-kopie.png