2:0 pro Bulldogs

První domácí utkání Buldoci zvládli v poměru 7:6. V neděli brněnští florbalisté vybojovali i druhé vítězství.
Do druhého čtvrtfinálového utkání nastoupil soupeř mnohem lépe. Hra byla od prvních minut vyrovnanější avšak Buldoci měli opět navrch. Herní převahu také dokázali přetavit gól a to hned dvakrát. Brankové skóre utkání otevřel Luděk Ondráček. Přesilovku poté využil Jirka Juhaňák po přihrávce Kuby Mendreka. 2:0

Ve druhé periodě se utkání řádně přiostřilo a přibylo také trestů. Méně florbalu a více potyček vyhovovalo Bohemians. Brněnští florbalisté museli přečkat také oslabení třech proti pěti. Vynikali oba brankáři. Filip Kejík předvedl několik parádních zákroků, na jeden míček nedosáhl. Bohemka tak snížila na 2:1

V poslední třetině navázaly oba týmy na předchozí část. Vyvarovaly se ale zákroků na vyloučení, o to více padlo branek. Buldoci svůj účet navýšili o dvě branky, pražští florbalisté sice dotahovali, vyrovnat se jim stejně jako včera nepodařilo.

Buldoci tedy využili domácí prostředí a do Prahy se budou stěhovat za stavu 2:0 ve čtvrtfinálové sérii.