1. liga začíná! Muži míří do Plzně

Mužský A tým čeká poprvé od jara soutěžní zápas! Nový prvoligový ročník zahájí na hřišti FbC Plzeň, která loni patřila k velmi nepříjemným soupeřům.
Jakub Hanák | 1.9.2023 | Muži A

Buldoci mají za sebou úspěšnou letní přípravu. V základní skupině Poháru Českého florbalu předváděli pohlednou útočnou hru, jak potvrzuje Adam Konečný. „Chceme hrát útočně a zbytečně na nic nevyčkávat. To se nám podařilo především v srpnu opravdu posunout a myslím, že to je vidět,“ říká nový hlavní trenér Buldoků.
Nejproduktivnějším hráčem v pohárových utkáních byl Filip Sedmera, který ve třech utkáních posbíral 6 bodů (5+1). Stejný počet kanadských bodů má i Adam Vágner (4+2), v zápase s Chodovem se dařilo trojici Adam Zukal – Lukáš Gregr – Martin Svatoň. Předpokládanou brankářskou jedničkou pro start sezony je Jakub Haltmar.
Pro našeho soupeře se bude jednat o první ostrý duel, jelikož Poháru Českého florbalu se Západočeši neúčastnili. Absolvovali však tři přípravné zápasy, postupně se střetli s Chomutovem (výhra 4:3 po nájezdech), Ústím (prohra 2:8) a Pískem (výhra 6:0). V loňské prvoligové sezoně byla Plzeň velmi silná na domácím hřišti, Buldoky tedy nemusí čekat nic lehkého.
Společným pojítkem obou klubů je soupeř, který jim vystavil v loňském play off stovku, tedy Kanonýři Kladno. Plzeň se se Středočechy střetla v předkole, Buldoci si následně Kanonýry vybrali jako soupeře pro čtvrtfinále.
 
Nyní je tu však nový ročník, týmy nastupují v obměněném složení a vše může být jinak. Podpořte Buldoky aspoň na dálku, ať do sezony vkročí pravou nohou!
 

Upozornění: živé přenosy elitních soutěží Českého florbalu jsou nyní vysílány prostřednictvím platformy StayLive a jsou dostupné pouze po zaplacení předplatného. Plná cena ročního předplatného činí 1.799 korun, měsíční předplatné stojí 199 korun.
Dobrá rada: pokud jste měli zřízený účet na TVcomu pro sledování zápasů minulou sezonu, na svém e-mailu najdete slevový kód ve výši 25 %, platný na dobu neurčitou. Též můžete při objednávce uplatnit kód START50 a první měsíc budete mít za poloviční cenu, nebo můžete využít kód PRVNIROK10 pro 10% slevu z ročního předplatného.
 
Zakoupením přenosů podpoříte také činnost jednotlivých klubů, včetně Bulldogs Brno. Děkujeme, že nás podporujete!