V sezóně 2023/24 hraje A tým CE ligu juniorů

Systém soutěže: 30 družstev se účastní kvalifikace, do CE ligy postupuje 12 družstev a ostatní účastníci kvalifikace hrají 1. ligu juniorů
Bodování v základní části: Vítěz po základní hrací době si připisuje 3 body, za výhru v prodloužení nebo nájezdech se týmu připisují 2 body, poražený pak získá 1 bod.
Věkové kategorie: junioři (ročníky nar. 2005 a 2006) a dorostenci (ročníky nar. 2007 a 2008)
Postup: 1.-8. z CE ligy postupují do osmifinále, zbytek do 1. kola play-off, kde se utkají se 12 celky postupujícími z 1. ligy juniorů
Sestup: nikdo nesestupuje
Hrací čas: 3 x 20 min., 10 min. přestávka, 5 min. (v ZČ) a 10 min. (v PO) prodloužení
Rozměry hřiště: max. 40 x 20 m, min. 36 x 18 m

V sezóně 2023/24 hraje B tým 2. ligu juniorů

Systém soutěže: 12 družstev, každý s každým 2x, systém 5+1, družstvo odehraje na turnaji 2 utkání
Hodnocení výsledku utkání: Výhra 3 body, výhra po TS 2 body, prohra po TS 1 bod, prohra 0 bodů. Při remíze následují trestná střílení.
Postup: 2 družstva nejvýše umístěná ve 2 skupinách postupují na závěrečný jednodenní turnaj (final four)
Sestup: Nikdo nesestupuje
Hrací čas: 3 x 15 minut (čistý čas), 3 minuty přestávka