SPOLEČNĚ: Buldoci spolupracují s Aligators

Tradiční jihomoravské kluby Bulldogs Brno a Aligators uzavřely spolupráci. Heslem tohoto partnerství je „společně vychováváme, rosteme a bojujeme.“
14.8.2023 | Tisková zpráva
 
Jak bude probíhat spolupráce, která bude sahat napříč kategoriemi, vysvětluje komunikační pracovník a vedoucí florbalového centra mládeže Bulldogs Brno, Adam Konečný.
 
„S Kubou Gremmelem, se kterým jsem do toho praštil, se známe řadu let. Hodně dávno jsme proti sobě hrávali a byli soupeři, nyní jsme však přátelé a občas si také zahrajeme spolu (smích). Vzhledem k nadstandartní vzájemné komunikaci jsme se rozhodli podat si ruce ve společné práci, kterou oba dva pro naše kluby odvádíme.“
 
Detaily spolupráce Konečný prozrazovat nechtěl, je však rád, že se spolupráci mezi dvěma silnými týmy v regionu podařilo domluvit.
 
„Už kdysi jsem věděl, že Aligators budou postupně zapadat mezi ty nejlepší kluby na Jižní Moravě, ale žádné „společně“ se nerodí jen tak. Oba kluby si k sobě musely najít cestu a odpracovat si vůbec první myšlenku, zdali to bude mít cenu. Jsme na tom teď již velmi dobře a myslím si, že do toho konečně můžeme vletět střemhlav.“
 
Že bude spolupráce prospěšná pro oba kluby, potvrzuje také sportovní manažer a předseda klubu Aligators, Jakub Gremmel.
 
„Na úvod chci říci, že si spolupráce vážíme a děkuji našim partnerům za skvělý přístup. Bulldogs Brno chce jít zpět na vrchol, doufáme, že jim v tom pomůžeme a oni pomůžou nám v naplňování našich vizí. Pro nás to samozřejmě znamená velký posun do kvality ve všech částech klubu. Musíme toho ještě spoustu společně odpracovat, to víme. Také víme, že se chceme inspirovat a brát si věci, co nám do klubu pasují a posunou nás dál. Už nyní můžeme říci, že spolupráce, kterou tady nyní představujeme, se bude týkat všech složek našich klubů, od přípravek až po elitní týmy. Jeden z našich dlouhodobých cílů je mít v Aligators opravdu silnou a kvalitní trenérskou základnu. Věříme, že tato spolupráce nás k tomu přiblíží.“
 
„Aligators je silný klub, kterému jsme schopni v několika ohledech pomoct a zároveň si myslím že je to také klub, od kterého se můžeme inspirovat. Nyní je čas posunout se SPOLEČNĚ! Věřím, že celý klub Aligators včetně jejich neflorbalových členů nebo rodičů se přesvědčí o naší důvěře a nastavených cílech, uzavírá Adam Konečný.
 
„Na závěr chci říci, že náš klub dál pokračuje s nejvyššími ambicemi a bude dodržovat klubovou vizi „žijeme sportem“. Spolupráce nám do našeho cíle zapadá a těšíme se na silného partnera, se kterým budeme posouvat náš klub,“ doplnil za Aligators Jakub Gremmel.