Muže čekají dva zápasy na Kladně, rozhodne se o postupujícím?

Buldoci se tento víkend představí dvakrát na hřišti kladenských Kanonýrů. Po dvou utkáních v Brně platí stav série 1:1, na Kladně se může v neděli rozhodnout o postupujícím do semifinále. Držte Buldokům na dálku pěsti, ať to klapne!
Jakub Hanák | 10.3.2023

První utkání série ovládli Kanonýři, kteří si během prvních dvou třetin vybudovali náskok, který i přes mohutný tlak Buldoků a několik gólů při hře v šesti nedokázali dorovnat a prohráli 7:8. Ve druhém zápase však Buldoci navázali na dobré výkony ze třetí periody úvodního střetnutí a od začátku diktovali tempo hry. Konečné skóre bylo 7:4.
Play off zastihlo ve skvělé formě veterány Adama Konečného (4+1), kterému vychází spolupráce s Lukášem Mrázem (1+3), daří se také Miroslavu Kladivovi (2+2). Z mladších hráčů bychom měli vyzdvihnout výkony Martina Svatoně. První zápas odchytal Matěj Faltus, ve druhém se mezi tři tyče postavil Jakub Haltmar.
Na straně našeho soupeře, který odehrál navíc také dva zápasy v předkole s Plzní, se nejvíce daří Janu Louvarovi, který posbíral již 10 bodů (4+6). Stejný počet gólů vstřelil také Marek Veselý (4+3), velmi nebezpečný je také rychlonohý mladík Jakub Bohuslávek (3+4). Brankářskou jedničkou pro vyřazovací boje je ruský veterán se zkušenostmi ze Superligy Ivan Ponomarev.
 
Vítěz této série se střetne s postupujícím ze série Florbal Ústí – Štíři České Budějovice. Momentálně je na tom lépe Ústí, které vede po dvou kolech 2:0.
 
Oba zápasy začínají v 18:00, sledujte je živě zde:
sobota
neděle