Juniorky stále na druhém místě v tabulce !

12. února jsme vyrazily do nedalekého Přerova k dalším dvěma zápasům ligy juniorek.
V prvním z nich nás čekal Orel 1. AC Uherský Brod. Hned v 1. minutě jsme obdržely gól, na ten ale dokázala po čtyřech minutách odpovědět Stará (asistence Svobodová). Třetinu jsme zakončily úspěšně ubráněným oslabením a soupeřky si vzaly vedení na svoji stranu znovu až v 17. minutě. V 18. minutě si šla trest odpykat Stará, ale hned po jeho vypršení dokázala srovnat stav na 2:2 (asistence Pohlodková). Poté následovala první přesilová hra v zápase, kterou jsme ale nedokázaly využít a do třetí třetiny jsme tak šly za vyrovnaného stavu. Nezahájily jsme ji podle představ, hned v její první minutě jsme inkasovaly a i přes náš zvýšený tlak na bránu zvyšovaly soupeřky ve 38. minutě již na 4:2. Ve 43. minutě Stará (Kubíčková) tahem vystřelila v přesilové hře 6 na 4 a trefila přesně, sníženo na 4:3. I přes náš kvalitní výkon a závěrečný tlak jsme ale vyrovnávací branku již nevstřelily.

itelligence Bulldogs Brno vs. Orel 1. AC Uherský Brod 3:4

Šanci na reparát jsme měly proti Florbal Vsetín, který obsadil v tabulce první místo. Velkému tlaku jsme hned od začátku odolávaly a i díky skvělým zákrokům naší gólmanky byl stav po první třetině 0:0. Hned v 16. minutě se dostal do vedení Vsetín, téměř okamžitě, po minutě odpověděla Pevná, když si obhodila a předběhla dvě hráčky a bezchybně zakončila. Ve 25. minutě přišlo vyloučení na straně Vsetína, ten se ale ještě v něm, ve 27. minutě dokázal prosadit a vedl tak 2:1. Ve 28. minutě ještě soupeřky navýšily na 3:1 a hned po přestávce na třetí třetinu na 3:1. Další gól padl až ve 39. minutě, bohužel opět z holí Vsetína a poslední branku soupeřky přidaly ještě ve 42. minutě, na 6:1. Ze zápasů si tak, ve značně oslabené sestavě, ze které na poslední chvíli ještě vypadly dvě hračky, do tabulky nevezeme žádné body, ale i přes nižší počet hráček se nám podařilo odehrát kvalitní zápasy.

itelligence Bulldogs Brno vs. Florbal Vsetín 1:6