Dáme na vás – Pestrý a bezpečný tělocvik na ZŠ

Během listopadu probíhá hlasování obyvatel Brna o výběru nových veřejně prospěšných projektů v celkové ceně 35 milionů, které město zrealizuje podle hlasování veřejnosti. Jedním z těchto projektů je „Pestrý a bezpečný tělocvik na ZŠ v Brně,“ do kterého jsou zapojení také trenéři našeho klubu.
Součástí projektu „Pestrý a bezpečný tělocvik na ZŠ v Brně“ je zapojení sportovních trenérů z různých sportů do výuky na prvním stupni základních škol v celém Brně. Za florbal byli do projektu nominováni trenéři Bulldogs Brno. Více o projektu zde.
„Bylo by skvělé, kdyby tento projekt mohl být realizován a naši trenéři tak dostali šanci aktivně pracovat s dalšími brněnskými dětmi z prvních stupňů. Mohli by díky tomu přivést do klubu další malé sportovní talenty,“ uvedl prezident klubu Miroslav Mikšl. Pomoci této myšlence může každý z Vás, členů našeho klubu, který má trvalý pobyt v Brně. Stačí pro tento projekt hlasovat. Každý obyvatel Brna může udělit dokonce 5 kladných a 2 záporné hlasy, s tím, že jednomu projektu můžete dát dva kladné hlasy najednou. Pomozte přivést projekt „Pestrý a bezpečný tělocvik na ZŠ v Brně“ k životu. Řekněte o něm i svým známým a podpořte ho vašimi hlasy.
 
Hlasovat můžete na stránkách participativního rozpočtu Dáme na vás. Hlasování končí 30. listopadu.
 
Děkujeme všem, kteří projekt podpoří svým hlasem!