Bulldogs nejúspěšnějším klubem na Open Game!

Naše družstva vezou z brněnského turnaje Open Game šest medailí, z toho hned dvě zlaté! Na základě medailového pořadí tak překonaly všechny soupeře.
Jakub Hanák | 27.6.2023 | mládež

Nejstarší chlapeckou kategorií na turnaji byli junioři BU19. Juniorský tým obhájil na Open Game bronzové medaile z CE ligy juniorů. Do play off vstoupil tým pod vedením nového trenéra mužů Adama Konečného z prvního místa ve skupině a ve vyřazovací části došel až do semifinále, kde však nestačil na výběr BLUE DEVILS. Pro mírně oslabený výběr oproti sestavě v sezoně se však jedná o skvělý výsledek, gratulujeme k bronzovým medailím!

junka.jpg
 
Stejně starým dívkám, tedy juniorkám GU19, se turnaj vydařil ještě více. Výběr juniorek prošel relativně hladce celým turnajem, pouze ve skupině jednou zaváhal proti střešovickému Tatranu. Prohru 2:3 však Buldočky odčinily ve finále, kdy pražského rivala porazily vysoko 5:0 a zaslouženě mohly oslavovat první místo a zlaté medaile z Open Game!
 
junkyopen.jpg

Mírně oslabený tým dorostenců BU17 skončil ve skupině s bilancí jedné výhry, dvou remíz a jedné prohry na třetím místě. Los do play off jim jak pro první, tak pro druhé kolo přisoudil soupeře, které již Buldoci znali ze skupiny. První kolo proti FALCONu Buldoci zvládli, ale ve druhém kole nestačili na pozdějšího bronzového medailistu Cirkus Praha.

IMG-20230624-WA0020.jpg
 
Výběr dorostenek GU17 v průběhu turnaje skvěle načasoval formu a po dramatické nájezdové bitvě s Tatranem v semifinále se Buldočky probojovaly do finále. V něm však po nejtěsnějším možném skóre 0:1 podlehly BLACK ANGELS, z Brno Open Game tak berou stříbrné medaile! Je tu tedy další příspěvek do Buldočího stříbrného jara.

dorky.jpg
 
Konečně to vyšlo! Starší žáci BU15 si po dvou stříbrech z MČR spravili chuť a po skvělém tažení ovládli Brno Open Game! Tým Bulldogs Brno Black však nečekalo vůbec nic lehkého, již ve skupině se střetli s třemi soupeři z MČR. V play off pak vrátili Spartě loňské vyřazení a ve finále ukázali, že na Tatran umí a po vítězství 6:4 se konečně dočkali zlata!
V této kategorii hrálo také družstvo Bulldogs Brno Orange, které po těsných výsledcích ve skupině i v play off bohužel skončilo již v prvním kole.

strzi.jpg
 
Dívky v kategorii GU15, tedy starší žákyně, si v play off vybraly pořádný balík smůly. Po suverénním tažení základní skupinou, kde neztratily ani bod, jim však ve druhém kole play off vystavily stopku Židenice, které měly v nájezdové loterii více štěstí a cesta Buldoček tak skončila předčasně již ve čtvrtfinále.

IMG-20230624-WA0015.jpg
 
V kategorii mladších žáků BU13 Buldoci poskládali dvě družstva. Tým Orange nastřílel ve čtyřech skupinových zápasech neskutečných 51 gólů! V následném play off přešel přes Tatran či Gullivers až do finále. Tam bohužel mladší žáci nestačili na šikovný výběr Bivoj Litvínov a z Brno Open Game si tak odnáší stříbrné medaile. Gratulujeme!
Tým Bulldogs Brno Black skončil ve skupinové fázi na čtvrtém místě a v prvním kole play off bohužel nestačil na Kopřivnici.

mlzi.jpg
 
Mladší žákyně GU13 nezažily dobrý vstup do turnaje, po čtvrtečních zápasech neměly v tabulce ani bod. Ukázaly však velkou sílu a potvrdily rčení, že play off je jiná soutěž. Z třetího místa ve skupině se probojovaly až do finále, kde souboj s FBC Ostrava musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich byl bohužel úspěšnější soupeř, a tak berou Bulldogs Girls z Open Game stříbro! Gratulujeme!
 
mlzky.jpg

Také v kategorii elévů BU11 měli Buldoci dvojité zastoupení. Jak tým Black, tak tým Orange skončily ve skupině na čtvrtém místě a v play off jejich cesta turnajem skončila ve druhém kole. Nicméně, v této kategorii nejde tolik o výsledky, jako o herní zkušenosti, kterých buldočí štěňata nasbírala opravdu mnoho!

IMG-20230624-WA0035.jpg
 
Velmi blízko medaili byly dívky v kategorii elévky GU11. V této kategorii se žádné play off nehrálo, důležitý tak byl každý skupinový zápas. Buldočky nakonec skončily na čtvrtém místě, a to jen díky horšímu celkovému skóre. Přesto si mladé florbalistky turnaj nesmírně užili a z nabytých zkušeností budou v dalších zápasech těžit.

IMG-20230625-WA0014.jpg
 
Nejmladší kategorií na turnaji s Buldočím zastoupením byla přípravka BU9. Štěňata odehrála šest skupinových zápasů, z nichž většina byla velmi vyrovnaná. Pro hráče, kteří byli na podobném turnaji poprvé, to byl velký zážitek. Turnaj pro přípravku sice skončil ve čtvrtfinále, ale pro kluky se jednalo o skvělý zážitek.

IMG-20230624-WA0008.jpg