Nejrychlejší gól v historii

V minulém roce se papírově slabší soupeř radoval z vítězství. Ve včerejším svátečním utkání tak měli Buldoci nejen SKV, ale také brněnským fanouškům co vracet.
Že Buldoci nehodlají připustit nic jiného než výhru ukázal Luděk Ondráček hned na začátku utkání. V čase 0:02, tedy dvě vteřiny po úvodním buly vstřelil nejrychlejší gól v historii domácí nejvyšší soutěže. Za nedlouho poté se Brňané prosadili ještě jednou. Pak ale vypustili a toho soupeř využil.  Vyrovnaný stav ale dlouho nevydržel a tak se šlo do šaten za stavu 3:2 pro Bulldogs. Druhá třetina byla z brněnského pohledu povedenější. Buldoci v ní odskočili Vinohradům na rozdíl pěti branek na 9:4.
Třetí třetina pak kopírovala tu první. Buldoci přidali 3 branky. SKV se podařilo skórovat dvakrát.
Konečný stav 12:6