Drama až do konce

Opět skvělé utkání mohli shlédnout fanoušci, kteří si našli cestu do hodonínské sportovní haly. Celkem jich přišlo 739 a vytvořili bouřlivou atmosféru.
Buldoci vstoupili do utkání lépe a dostali se do vedení, ale více šancí si během třetiny vytvořili Vítkovičtí a to se projevilo také na skóre. Do šaten se šlo za stavu 1:2.
Po minutě a půl druhé třetiny Vítkovice odskočily na rozdíl dvou branek. V polovině utkání pak ještě navýšily na 1:4. S Bulldogs to nevypadalo vůbec dobře. Naštěstí se jim podařilo za nedlouho snížit. Po druhé třetině tak na tabuli svítil stav 2:4.
Už ve druhé třetině bylo vidět zlepšení ve hře Buldoků. To se přeneslo i do třetí třetiny. I když Vítkovice přidaly další branku, Brněnští se byli schopní dotáhnout na rozdíl jediné branky. Fanoušci hnali Buldoky k vyrovnání, ti se snažili v šesti hráčích vytvořit co největší tlak a srovnat nepříznivý stav. To se jim však nepovedlo a utkání skončilo poměrem 4:5 pro Vítkovice.

Před utkáním proběhla „sázka“ A-týmu s kotelníky.
Výhra Buldoků = bábovka od fanoušků do šatny
Prohra Buldoků = A-tým platí za kotel útratu v bufetu
Buldoci sice prohráli, předvedli však výborný výkon, načež se fanoušci dohodli, že si hráči napečené dobroty zaslouží.