Panthers vs. Bulldogs 3:5

Do utkání vstoupili lépe domácí, do první sirény vedli 2:0. Pak ale Buldoci zabrali. Během prostřední části dorovnali a ve třetí třetině nasázeli další tři branky. Soupeř za stavu 2:3 stihnul ještě srovnat. Více však brněnští florbalisté Panterům nepovolili.
Konečný stav 3:5

branky (asistence): 38:34 Jakub Mendrek (Jiří Juhaňák), 39:51 Jiří Juhaňák (Aleš Jakůbek), 47:31 Radek Krajcigr (Jiří Koutný), 52:38 Jakub Mendrek (David Coufal), 59:07 Jiří Koutný (Filip Kuhn)

branky (asistence): 08:38 Lukáš Petřík (Jaroslav Vaněk), 17:45 Matěj Kostka (David Hrdina), 47:33 Václav Večeřa

rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Jaromír Malina 24 - Filip Kuhn 19; po třetinách: 2:0, 0:2, 1:3;