1. tým Buldoků urval dva body

Po reprezentační pauze se Buldoci představili před domácím publikem.
Utkání bylo velmi vyrovnané. Šance se střídali na obou stranách a tomu odpovídal i vyrovnaný průběžný stav utkání. První třetina skončila 2:2. Ve druhé třetině se povedlo Spartě dostat do vedení, avšak za nedlouho Brněnští srovnali a vedení přitáhli na svoji stranu. Po druhé části svítilo na tabuli 6:5.
V posledním dějství oba týmy zpozorněly, ani jeden nechtěl udělat chybu a to se projevilo na vstřelených brankách. Skórovat se podařilo pouze Pražanům. Základní hrací doba vítěze nepřinesla a tak přišlo na řadu pětiminutové prodloužení 3 na 3. Ani to však nerozhodlo a výsledek utkání musely určit nájezdy.

itelligence Bulldogs Brno - ACEMA Sparta Praha 7:6pn (po třetinách: 2:2, 4:3, 0:1, 0:0)

branky Bulldogs: 11. Jiří Bauer, 13. David Coufal, 29. Václav Černoch, 34. Vít Hrubý, 36. Artürs Jurševskis, 39. David Coufal, N Petr Koláčný
branky Sparta: 7. Jan Marvánek, 19. Marek Koščo, 22. Lukáš Ujhelyi, 23. David Ježek, 35. Robert Košir, 47. Jan Krejča
rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka;
vyloučení: 1 + Artürs Jurševskis 5:2; využití: 1:2;