Buldoci tahali za kratší konec

Sobotní utkání se Buldokům vůbec nepovedlo. Především druhá třetina byla jako z hororu a rozhodla celé utkání.
Do utkání vstoupili lépe domácí. Skórovat se jim podařilo již ve 4 minutě. V polovině první třetiny se však Buldokům povedlo srovnat a následně také přidat i další branku.

Hned na začátku prostřední části byli brněnští florbalisté poslání do čtyř. Tuto výhodu Panteři využili a zřejmě se tím dostali na koně. Následovaly totiž ještě další čtyři branky a po druhé třetině tak svítilo na tabuli 6:2 pro Otrokovice.

V poslední třetině začali Buldoci stíhací jízdu. K Panterům se přiblížili na rozdíl jediné branky (6:5). Více však domácí hráči nepovolili a kontrovali dalším přídělem branek. Morava tak prozatím patří otrokovickým Panterům.