Buldoci se odlepili ze dna tabulky

Třetí domácí utkání v sezóně 2018/19 bylo naplánované na 7.10. proti Sokol Pardubice. Pojďme se podívat na tohle utkání.
Úvodní buly vyhráli domácí, ale Pešák okamžitě chyboval a nabídl hostujícímu Kourkovi možnost vystřelit. Mazánek vychytal. Hra se přelévala ze strany na stranu a dominovaly střely do připravených bloků. Ztráta domácích na polovině vyústila k protiútoku 2 na 1, míček se dostal na Janečka, který otevřel skóre. Stav 0:1.

Druhá třetina začala opět střelecky. U domácí branky se do sporu dostal domácí Galuszka s hostujícím Teichmanem kvůli seknutí gólmana do helmy. Oba hráči byli následně vyloučeni na 2 minuty za hrubost. V rovnovážném stavu hráčů na hřišti srovnal skóre domácí Matyáš Němec. Stav 1:1. O čtyři minuty později opět skóroval Němec po přihrávce Galuszky. Stav 2:1. Do konce třetiny šance střídala šanci, ale nepadl žádný gól.

Do třetí třetiny vletěly Pardubice s vysokým presem, ale Buldoci se nenechali zavřít a snažili se útočit. O navýšení skóre se postaral svým prvním gólem v Tipsport Superlize Martin Fajt. Stav 3:1. Padrubice tlačily Brno, ale dobře blokující Buldoci jim nedali šanci.

Stav 3:1 na světelné tabuli po 60 minutách znamenal, že mladý kádr Buldoků vyhrává své druhé utkání v sezóně 2018/19. Touto výhrou se Bulldogs odlepují od posledního místa v tabulce.