Buldoci přivezli z dalekého Chomutova 3 body

V rámci 14. kola 1. ligy se spolu střetli 3. a 4. tým tabulky v přímém souboji o umístění.
Ch o m u t o v - Bulldogs do zápasu vstoupili o něco lépe a většinu první třetiny si drželi převahu, ovšam téměř čtyřnásobný počet střel oproti soupeři nastačil na více jak jednobrankové vedení, jediným střelcem první třetiny se tak ve 14. minutě stal Lukáš Punčochář. Na začátku druhé třetiny však důležitost efektivity zakončení názorně pčedvedli hráči Chomutova a zápas jel zase na novo od vyrovnaného stavu. To druhá polovina třetiny se začala odvíjet v úplně novém duchu a po dvou gólech ve dvou minutách z holí Martina Grlického a Ondřeje Lorence se hostující Bulldogs dostali zpět na koně. A když minutu před koncem třetiny již na 1:4 upravoval opět Martin Grlický zdála se druhá dvacetiminutovka rozhodnuta. Ovčem Chomutov ještě vteřinu před koncem snížil na rozdíl dvou branek a vyzval tak domácí k obratu. Těm se sice do poloviny poslední periody podařilo srovnat stav zápasu na 4:4, ale Bulldogs si i přesto, díky soustředěnému výkonu a brankách Tomáše Sýkory a Lukáše Punčocháře, dokráčeli pro tříbodové  vítězství.

HEROS Florbal Chomutov - Bulldogs Brno 4:6
branky: 24. Petr Linc, 40. Tadeáš Melíšek, 41. Jakub Štěrba, 50. Ondřej Halej - 14. Lukáš Punčochář, 30. Martin Grlický, 32. Ondřej Lorenc, 39. Martin Grlický, 55. Tomáš Sýkora, 57. Lukáš Punčochář; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 203; zásahy brankářů: Jan Vlček 18 - Kryštof Bartek 7; po třetinách: 0:1, 2:3, 2:2;