Ženy zahájily sezónu

Ženský A-tým vlétl do sezóny doslova jako vítr. Řádění odnesly hráčky FBC Dobré a FBC Dobruška.
První kolo 1. ligy žen zavedlo Buldočky na hrací plochy protihráček ze severu. I přes nepříznivé okolnosti, které zapříčinily odjezd pouze ve dvou lajnách, právem mohou svůj první hrací víkend považovat za úspěšný.
V sobotním zápase nás vyzval nováček soutěže FBC Dobré. Do utkání jsme vstoupily aktivně, po rozehrávce z rohu otevřela skóre utkání Yvona Dostálová (Michaela Sekaninová). Poté se skóre navýšilo až ke konci třetiny, ve které jsme rozvlnily síťku hned třikrát - Tereza Tomanová (Karolína Lysá), Kateřina Honcová (Simona Némethová), Tereza Tomanová (Anna Bachratá). Ve 2. třetině jsme zvolnily, za což nás protihráčky potrestaly vstřelenou brankou. V poslední třetině jsme zabraly a potvrdily vítězství dalšími třemi brankami - Hana Štěrbová (Karolína Lysá), Simona Némethová (Kateřina Honcová), Karolína Lysá (Tereza Tomanová).
Konečný stav utkání FBC Dobré vs. itelligence Bulldogs Brno 1:7

Po přespání v Náchodě a návštěvě náchodského zámku nás v 16:00 čekal zápas s týmem z Dobrušky. Otevřít skóre se nám podařilo již ve 4. minutě dorážkou Kateřiny Honcové (Yvona Dostálová). Po standardní situaci na půlce hřiště zavěsila Michaela Sekaninová nekompromisním padáčkem á la Knotková (Eva Úšelová). Ke konci třetiny Dobruška využila rozehrávku před naší bránou a snížila na 1:2. Druhá třetina se nesla v nerozhodném duchu, což se také promítlo na skóre. Třetina skončila 1:1 - Anna Bachratá (Tereza Tomanová). Do poslední třetiny jsme vstoupily aktivněji a během prvních 10 minut jsme vstřelily 5 branek - tím jsme si pohlídaly vedení v utkání až do samotného konce. Góly ve 3. třetině: Simona Némethová (Klára Slivoňová), Tereza Tomanová (Karolína Lysá), Yvona Dostálová (Kateřina Honcová), Simona Némethová (Yvona Dostálová), Hana Štěrbová (Irena Doleželová).
Konečný stav utkání FBC Dobruška vs. itelligence Bulldogs Brno 2:8.