ženy si z východních čech odvezly bod

Ženy vyrazily k víkendovým utkání do Hradce Králové a Jaroměře. Překonaly mrazivé počasí a Vysočinu, aby v sobotu nastoupily proti IBK Hradec Králové. Domácí hráčky čekaly převážně na brejky a hned v první třetině se jim podařilo využít dva. Do druhé třetiny nastupovaly Buldočky za nepříznivého stavu 0:2. Ke snížení došlo až v polovině zápasu po gólu Sekaninové (Žáková). Další příležitostí pro Buldočky byla přesilovka, která ovšem na góly skončila 1-1. Po obdrženém gólu v přesilové hře se prosadila Doležalová (Dostálová). Stav po druhé třetině byl stále nepříznivý. Ženy ve třetí třetině otočily utkání na svou stranu po trefách Žákové (Dostálová) a Sekaninové (Žáková). Necelé dvě minuty před koncem získaly Hradecké hráčky početní výhodu v podobě přešilové hry a tu půl minuty před koncem proměnily. Zápas se dostal do prodloužení, kde byly úspěšnější domácí hráčky.

IBK Hradec Králové vs. itelligence Bulldogs Brno 5:4p

K nedělnímu zápasu přejely ženy do blízké Jaroměře, kde nastopily proti domácímu celku TJ Sokol Jaroměř. Skóre tohoto zápasu otevřela svou přesnou střelou Némethová (Žáková). Domácím se podařilo srovnat a do šaten se odcházelo za vyrovnaného stavu. Buldočky byly v celém utkání převážně na míčku, jelikož soupeř hrál pečlivou obranu na své polovině. Ovšem ani statistika v držení míče nepomohla Buldočkám k dalšímu skórování v tomto zápase. Postupně se dařilo pouze domácím hráčkám z brejků přidávat góly a tak Buldočky musely jet zpět do Brna bez bodu.

TJ Sokol Jaroměř vs. itelligence Bulldogs Brno 5:1