Z Přerova přivezly naše juniorky 3 body

Na předposlední říjnový den nám připadly zápasy v nedalekém Přerově. Nejprve nás čekal Uherský Brod. Utkání jsme rozehrály lépe my, soupeřkám jsme dělaly problémy, hlavně s rozehrávkou. V 5. minutě neproměnila nájezd Bačová a následující přesilovku se nám nepodařilo využít. Stav utkání se měnil až po přestávce. V 18. minutě soupeřky využily chyby v naší obraně a dostaly se do vedení. Na to ale dokázala rychle odpovědět Stará, po skvělé individuální akci bylo skóre opět vyrovnané, 1:1. Následovala dvě vyloučení Brodu, nejprve v 21. minutě za bránění ve hře a poté ve 27. za sekání. První přesilovou hru se nám využít nepovedlo, ale v druhé napřáhla z poloviny Bačová a míček se zastavil až v síti soupeřek. Uherský Brod na sebe nenechal s odpovědí dlouho čekat a ve 29. minutě vyrovnal na 2:2. Na začátku třetí třetiny si naše soupeřky vzaly vedení na svoji stranu, stejně jako na začátku druhé části. První trest na naší straně si odpykala Hroudná, za hrubost, ale skóre se po dvou minutách přesilové hry Brodu neměnilo. Ve 38. minutě ještě přišla velká šance na vyrovnání v podobě přesilovky, kterou jsme bohužel využít nezvládly a ani v posledních pěti minutách už jsme nedokázaly utkání otočit a odešly jsme tak bez bodu.

itelligence Bulldogs Brno vs. Orel 1. AC Uherský Brod 2:3

Do zápasu se Vsetínem jsme šly s velkou chutí k výhře. To potvrdil brzký gól již ve druhé minutě z hole Bačové, na který ovšem dokázaly soupeřky odpovědět v rozmezí dvou minut dvěma vstřelenými brankami. V 10. a 13. minutě jsme si ještě zahrály přesilovou hru (po neproměněném nájezdu Vlachové), ale ani v jedné se nám nepodařilo skóre vyrovnat. Druhá třetina byla z naší strany nevýrazná a ani další vyloučení na straně Vsetína nám nepomohlo vyrovnat skóre zápasu. Až v poslední minutě druhé třetiny se to povedlo po spolupráci Vlachové s asistencí Pevné. Do třetí třetiny už opět vstoupil bojovný a aktivní tým. Ve 33. minutě nahodila míček před bránu Stará a Vsetín si ho srazil za záda vlastní gólmanky. O čtyři minuty později ještě Vlachová navýšila naše vedení na 4:2 a přišel timeout soupeře a o 3 minuty později i náš. Tlak Vsetína jen umocnila přesilová hra od 42. minuty, Stará si šla sednout za sekání, ale oslabení jsme sehrály bez inkasované branky. V závěru utkání nás podržela skvělými zákroky Dvořáčková a také díky ní jsme si do tabulky připsaly 3 body.

itelligence Bulldogs Brno vs. Florbal Vsetín 4:2