Dorostenci míří na MČR

Dorostenci se po úspěšné základní části probojovali z druhého místa do kvalifikace na MČR. Zde se střetli se soupeři, se kterými se v sezóně nepotkali. FbCHradec Králové, Sokol Pardubice a Došwich Milevsko.
První utkání s Hradcem bylo velmi divoké. Na konci druhé třetiny se začal soupeř gólově vzdalovat. Mladí Buldoci se probrali až za stavu 4:9 a začali dotahovat. Atraktivní utkání nakonec skončilo 9:10 pro Hradec.
S Pardubicemi nenechali štěňata nic náhodě a od začátku vedli. I když se pak povedlo Pardubický srovnat a dostat se i do vedení, Buldoci si ihned brali vedení zpět. Konečný stav 7:5 pro Bulldogs.
S Milevskem šlo opět o velmi vyrovnané střetnutí. Družstva sestále přetahovala o výsledek. Až v 36. minutě se povedlo Buldokům odskočit na rozdíl tří branek (7:4) a rozhodli tak o osudu utkání. Milevsko se snažilo manko dohnat, podařilo se jim však pouze korigovat skóre – 7:6.

Nyní čeká mladé Buldoky MČR v Ostravě kam se chystají v pátek. Zde se ve dvojutkání střetnou s pražskými Bohemians.